Menu
Uživatelé
Hosté on-line: 2
Členové on-line: 0
Registrovaní členové: 139
Nejnovější člen: killer986
Anketa
Váš způsob vydělávání na WTLS?

Zaměstnání

Gang

Nákup / prodej

Hazard

Nákup CZK

Pro hlasování musíte být přihlášeni.

Výsledky
Komentáře 0
Shoutbox
You must login to post a message.

05.05.2018 11:08
concentrated

29.03.2018 01:27
https://www.youtub
e.com/watch?v=Y2xl
C6YZZFQ

20.03.2018 20:45
Dwixy piš na FB :)

20.03.2018 07:27
CS pořád jste pořád aktivní jo? Jinak mám jinej Skype než na profilu jestli je nějaká skupina

13.03.2018 21:04
look my topic.

Poslední soupeři
iB 54:90
kV 90:74
aLT 89:51
AiM 90:68
rD 67:41
aSaw 90:89
699 46:19
Ukázat všechny výsledky
Facebook
Follow Us
Discord Plug.dj Steam YouTube
Návštěvnost
Číst diskuzi
7K Team » 7K Team » Návrhy
 Vytisknout diskuzi
Killerko
lgz
y
Mixer
Proti killerkovy nic nemam vždy si jel svoje a hlavně už tady byl od začatku. To se radší zbavím Beriho než Killerka.
nevyhazujte ho
trolltrolltrollMixerskillerjaksvina trolltrolltroll
www.img.tpx.cz/uploads/as654f8654fe89ef78e87te78etg78ge87ge87ge87ge87.png
Ananas00
Jenom pičuje a pičuje ANO
media.giphy.com/media/Tuo39V3whYg5q/giphy.gif
MartyXO
Většina členů se vyjádřila, ale furt si myslím že nějaký zvrat je tu možný takže návrh nechám do zítra, do 10:00 unlocklej a pokud bude převažovat hlas ANO tak lockuju s výrokem vyhozen. (PS: Jako hlas pro vyhození se počítá i můj příspěvek s návrhem takže zatím pokud se nepletu je to 8x ano a 3x ne?)
DJ_Killer
Marty ty si asi nevidíš do pusy, však jsem to spolu a lidosem vyřešili, tak o co jde, to jsi tak negramotný, nebo co! Zamykám
Šáhni na Killerka a zabiju Tě!

>> Harlem shake <<
http://ets-2.webnode.cz/
DwiXi
napravím v nejbližších dnech ale zase pochop, že jeden člověk to všechno táhnout non-stop nemůže..

Doufám, že si Marty pochopil, co si napsal.
Zmínim tady, co jsem ti napsal na fb, abych to nerozepisoval znova:
Oukej budu upřímnej, co sem web založil jsem dal prava jen tobe s tim, že to ve 2 nejak zvladnem ikdyz sem porad v praci.. Bohuzel to nejde co se kodu tyce napr panel prihlasek byl pro tebe cizi kod, memberlist okej snaha to beru ale zustali tam kodovy chyby to znamena ze stejne vsechno musim pak upravit.. Co se forka tyce nesledoval sem jak se to zvlada ale pak random si v 7K skupine vsimnu narazek ze se absolutne nestiha a ze diamond app byla kvuli neaktivite zrusena samoznym hracem, kterej si ji podal. Nic proti tobe snazis se team zvednout stejne jako ja ale nezvladas to vsechno naraz, coz jsme dva. Proto chci dat strudlovi na starost lol forum, sobe necham samp, lidovi necham csgo a tobe necham zbytek fora o ktery se budes moc podelit i s killerkem kterymu je pres 20 takze bude vedet co dela driv uz admin byl a bez problemu, jinak admin prava budu odebirat pristup do admin sekce ponecham jen do nekterejch kategorii pro lidose napr zapisovani cw apod. administraci webu budu spravovat sam..

Nejsem proti žádný žádosti o práva na webu, pokud to nám všem usnadní čas. A už vůbec tady nechci vidět návrhy na kick proto, že by se někomu nelíbilo, že někdo jinej chce pomoc ještě když jak zminoval Lidos, Killerko byl jednim ze zakladatelů. Jako tim, že se tady budete nad sebe nadřazovat se team jako celek neudrží. Pokud se Marty s Killerkem nesnesete, proste se ignorujte kdyz uz to tak bejt musí, ale tyhle bezvyznamny a OSOBNI duvody pro kick tu nechci kurva videt. Zadny prava jeste nedostal, zatim nic rozdavat nebudu, ale vyhazov.. hosi kolik vam je sakra jaky by to bylo vam. To ze killerko ma prorizlou hubu vsichni vime obcas berte veci s nadhledem a ne tak vazne, ja bych ho nenecham urazet nekoho na webu, ale to co mate mezi sebou na skype muze bejt vsem do pici u prdele a nepatri to sem k navrhu na kick.

ABSOLUTNĚ NESOUHLASÍM S NÁVRHEM
http://csgofree.eu/
MartyXO
Fajn.. Když myslíš.. Já zase se svým návrhem na plno souhlasím a jak vidíš většina souhlasí se mnou, už první si měl přečíst pravidla, a že chodí do práce?! Tak když chodí do práce a nemá čas dopsat důvod u hlasu u appky tak asi nemá čas ani na to lockovat ne? Troufnu si říct že móda si tu zaslouží radši Beri a já s tímhle vejškabem spolupracovat fakt nebudu. Bude do mě jebat že lezu do prdele, a takový, s tím zas nesouhlasím já.. Přejdu to jen pod podmínkou že se mi on veřejně omluví a vezme zpět, prostě s takovým ZMRDEM vyjdu jen pod tou podmínkou že udělá to co udělá. A jeho práci mám naprosto u PÍČI však tady svojí práci zvládáš líp a chodíš taky do práce, tak ať se nevymlouvá, když se nechce adekvátně vyjadřovat k přihláškám, že to nestíhá, tak asi nechce ani móda, protože to nestíhá.
DJ_Killer
Já nechápu, proč to zase otevíráš doprdele, s Dawem a Lidosem se to všechno uzavřelo, Dawe se tady dostatečně vyjádřil a tak to bude on je tady pán, né ty!
A pokud to nechápeš, tak tady nemáš co dělat, co se týče mé práce. tak moc nemam čas, ale vždycky se vyjádřím k přihlášce. třeba o pár minut déle, ale vyjádřím se, tak se uklidni. To ty jsi ten, co to tady ničí, tady máš plno kecu, ale když Tě pozvu na skype, tak tam koktáš, jako malé děcko. Tohle neber nějak osobně, ale je to tak, nic VÍC, NIC MÍŇ. Já jsem neřekl, že to nestíhám se vyjádřit k přihlášce, jen jak už jsem uváděl o téma výše, nesedím u PC celé dny. Děkuji za pochopení a uklidni se, laskavě.

Počkám na vyjádření DAWEHO, ale dle mého názoru se téma uzavřelo už dávno, takže za mě LOCK. :-)

Šáhni na Killerka a zabiju Tě!

>> Harlem shake <<
http://ets-2.webnode.cz/
MartyXO
Takže.. Troufnu si říct že je to jednoznačný 8x ano, a 4x ne..
Situace je asi taková.. Dost mě namíchnul a proto to bude kdo z koho, vyberte si Já, nebo Killerko, je to čistě na Vás, s takovou kundou spolupracovat nebudu ani za zlatý prase. Samozřejmě s tím že pokud nepůjde ven on, půjdu ven já - Ale upozorňuju že jakmile leavnu já tak mi někteří členové (nebudu jmenovat) napsali že leavnou též.. Takže.. je to na Vás..
Za mě to bylo jednoznačný, Killerko vyhozen - Lockuju, odeberte mu někdo práva, dík moc.
Lidos
Márty odebral jsem ti admin práva, aby si nedělal zbytečně ukvapený závěry. Mám pocit, že dawe se k tomu vyjádřil jasně, že osobní problémy, si máte řešit pomocí fb, skypu a různých sítích tohoto typu. K tomu jsme se na skypu, ty Márty, já a Killerko, domluvily, že to půjde, přesně tak jak jsme si řekli, že se návrh na kick zamítne, sám si s tím souhlasil a dal jsi killerkovy moderátora, ať pomáhá na webu s nějakou prácí. Tak nechápu, proč si to zase odemkl a pokračuješ v návrhu.
preview.ibb.co/b186Zk/Lidosss.jpg
https://www.gta-multiplayer.cz/cz/profile/lidosss
MartyXO
Pokračuju právě proto, že Killerkovo chování pobouřilo nejen mně, ale i další při cca pět členů kteří jsou ochotní leavnout pokud tu Killerko zůstane.. Koneckonců je naprosto k hovnu, myslím že ty práva si o hodně víc zaslouží třeba Wolfflex, ale když myslíš. Tak v tom případě to pořešíme následovně.
Lidos
Hráč zůstává, nebyl vyhozen. /lock
preview.ibb.co/b186Zk/Lidosss.jpg
https://www.gta-multiplayer.cz/cz/profile/lidosss
Přejít na fórum:
DISKUZNÍ FÓRUM

Diskuze Shlédnuté Odpovězeno Poslední příspěvek
App - Hawaiss
Přihlášky [SA:MP]
785 6 GtaCZ
18.04.2018 21:33
Member have no avatar
Metyyho APP
352 4 GtaCZ
18.04.2018 21:33
Member have no avatar
wow
1349 13 CocaBANANA
24.01.2018 10:49
Member avatar
App-EmBeR
1600 23 DJ_Killer
11.01.2018 17:01
Member avatar
Cv0ck0 CSGO
Přihlášky [CS:GO]
477 2 DJ_Killer
05.01.2018 18:27
Member avatar
Discord.
Návrhy
1025 5 DwiXi
14.12.2017 14:05
Member avatar
Osnova (Pattern)
1254 0 Lidos
07.12.2017 17:13
Member avatar
Cv0ck0 CSGO
651 2 Lidos
03.12.2017 14:56
Member avatar
Snow mod
San Andreas
754 2 Saslik
03.12.2017 11:00
Member avatar
Změny na webu
Návrhy
4752 17 DJ_Killer
08.11.2017 19:12
Member avatar
MartyXO.
Přihlášky
2672 14 DJ_Killer
29.10.2017 20:05
Member avatar
Pro hráče
Návrhy
1346 0 DJ_Killer
19.08.2017 18:25
Member avatar
Osnova (Pattern)
1017 0 Lidos
09.08.2017 17:19
Member avatar
Nové přihlášky
Návrhy
1382 1 larwisxd
07.08.2017 20:16
Member have no avatar
Killerko
Návrhy
5848 31 Lidos
04.08.2017 13:00
Member avatar

VIDEOGALERIE

PARTNERSKÉ WEBY
Super Pařba
BANNERY
GTA-MP.CZOrcs Must Die! CZ funsite
IKONKY
Survarium MU Online Czech FanPage Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK! Gamdom CS:GO Bounty 7K Team 7K Team 7K Team 7K Team
Are you user and want to earn money for keeping it open?
ACCEPT